HoloubekTomas1250

Tomáš Holoubek

Několik let vídáme na prvních řádcích výsledkových listin turnajů českých profesionálů jména nejlepších českých hráčů. Mrůzek, Cafourek, Matuš, Tintěra, Lieser nebo Příhoda vyhrávají turnaje a vedou žebříčky.
Kdo jednou převezeme jejich žezlo zatím můžeme jenom odhadovat. Několik jmen však již v problikává. Jejich nositelé zatím obsazují pozice vzadu za zvučnými jmény a čekají na svoji příležitost.

Na nedávném WGM Beroun Open 2016, turnaji s nejvyšší dotací sezóny, na kterém se sešla absolutní špička, už dvě jména výrazně zasvítila.
Čtyřiadvacetiletý Tomáš Holoubek zahrál životní golf a obsadil třetí místo, stejně jako stejně starý Vojtěch Dostál, který dosáhl na pátou pozici.

Že nejde o náhodu ukazují už jejich předchozí výsledky, kdy se často objevují v první nebo druhé desítce pořadí profesionálních turnajů. Zatím jsou mimo hledáčky médií. Udrží-li svůj kurz, setkáme se s jejich jmény častěji.

Prvního z nich, člena PGAC se statutem Playing Pro Tomáše Holoubka jsme se na kameru zeptali na základy jeho úspěchu na WGM Beroun Open. Odpovědi najdete v následujícím videu.

.